پسته ششصد و نود و یکم
برنامهه ریزی توی تابستون و عمل کردن بهش سخته! خیلی سخت، چون زندگی نظم خاصی نداره و تازه اوج تفریح خانوادگی میرسه و تو باید تقریبا به طور تمام و کمال تابع بقیه اعضای خانواده ات باشی! برنامه ریزی برای بیرون رفتن و درس خوندن و کلاس رفتن در لحظه ایی با نظر بقیه به باد فنا میره و تو از خواستن ها و نرسیدن ها هم خسته و بی حوصله میشی و هم نا امید!
از اول مهر ماه برنامه هام تقریبا به طور صد در صدی دست خودمه و خب برای همین کارهای منظم و مرحله ایی رو گذاشتم برای اونموقع!
پنج شنبه ها رو ثبت نام کردم برای باشگاه، فقط در حدی که ورزش رو در کنار کارهام داشته باشم! خب هم روحیه ام عوض میشه و هم ساعتی رو فقط به فکر خالی کردن انرژی و درونیات خودم اختصاص میدم! و این یعنی آماده شدن برای اینکه به خودم بیشتر برسم و خب تنوع داشته باشم برای هفته های پرمشغله ام!
توی تحصیلات هر چی جلوتر میری باید بشینی و بخندی به دغدغه های پشت سرت، ترم های بالاتر و مقاطع سخت تر بهت می فهمونن همیشه جایی برای سخت تر شدن هست! برای همین توی یکی دو روزی که توی هفته روزای خالی دارم برنامه جداگانه باید بریزم برای خوندن درس هایی که لحظه به لحظه تخصصی تر و سخت تر می شن!
و البته پیگیری کارهای چرم دوزیم که استارت کار کردن حرفه ایش رو از همین تابستون زدم، و خب با شروع شدن ترم کار کردن برام سخت تر میشه و این یعنی نیازمند برنامه ریزی مناسب بودن برای انجام کار حرفه ایی!
توی تابستون چند جایی برای ثبت نام ورکشاپ گلدوزی و ربان دوزی سر زدم و یه سریاشون که مسیرشون انقدر دور بود که توان و حوصله رفتن نداشتم، یه سریاشون هم مربی های بی شخصیتی داشتند که تاب نداشتم زیر دستشون هنرجو باشم! تصمیم گرفتم مثل یه سری از گلدوزی هایی که بلدم بقیه رو هم آنلاین و توی خونه یاد بگیرم و خب علاوه بر این مصمم شدم که فتوشاپ رو هم یاد بگیرم و یه کتاب دانلود کردم که باید اون رو هم پیگیری کنم! 
حالا علاوه بر خوندن درس و انجام کارهای چرم و یادگیری دو سه تا هنر ریزه میزه، کتاب خوندن رو باید کنار بقیه کارهام بگنجونم و خب من که همیشه تشنه کتابم نمی تونم دست بردارم از خوندن کتاب جدیدو وقتی کتابی نمی خونم احساس خلا شدید می کنم، با این قیمت کتابا تصمیم گرفتم که فقط کتاب های خاص رو بخرم و بقیه رو توی اپ طاقچه بخونم! با دانلود و نصب هزارتا اپ کتاب، من به این نتیجه رسیدم طاقچه بهترینه از هر لحاظ و کتاب های بیشتری رو تحت پوشش قرار میده اونم به تفکیک انتشارات که خب همه انتشارات محبوب منو تقریبا داره!جز دو سه مورد!
کتاب های تخصصی و کتاب های داستانی مد نظرم و نشانه دار کردم و خب یکی یکی باید بخونم و توی سررسید جدیدم همه رو خلاصه برداری کنم! یه معلم نمی تونه همه معلوماتش از نحوه کار با بچه ها رو توی ذهنش نگه داره! مثل روانشناسی نقاشی و تربیت جنـ.ـسی کودکان!
و خب سر جمع باید بگم اگر وقت اضافه پیدا کنم حتما و قطعا میرم پیشنهاد کار توی مدرسه رو دنبال میکنم و حتی شده یکبار در ماه هم به مدرسه سر میزنم و کلاسهای هنری میذارم برای بچه ها!
دیدی داشت یادم میرفت، کنار همه اینها فیلم دیدن داشت فراموش میشد!
من خیلی اهل اپ های اینطوری نیستم و با پیشنهاد یکی از دوستان با فلیمو آشنا شدم و خب باید بگم کارشون معرکه اس!
در هفته دیدن حداقل سه تا فیلم ضروریه!
بهتره از دنیای شگفت انگیز فیلم ها و تاثیرشون روی روحیات اصلا غافل نباشیم!پسته نوشت1:
برو آنجا که تو را منتظرند
"ـمهدی ـاخوان ـثالث"[ جمعه 9 شهریور 1397 ] [ 09:37 ب.ظ ] [ پسته خانوم ] [ پسته شکسته () ]
آخرین مطالب