پسته پانصد و‌نود و هفتم
شاید قبل تر ها گفته باشم ، که گاو هم بچه دار میشه!
ازدواج کردن و باز کردن پای یه آدم به دنیا توی دوره زمونه ما انقدر بدیهی و دم دستی شده که هیچ کس حواسش نیست که داره یه بچه رو وارد این دنیا میکنه، کسی که تا حالا نبوده و پاش به این دنیا باز میشه و تو میشی بزرگترش برای تربیتش!
حالا که اسم پدر و مادر روتون میاد و یه آدم کاملا پاک ذو میدن دستتون برای تربیت و آماده شدن برای زندگی بیایین یه تکونی به خودتون بدین! 
مثلا اگه یه سری اعتقادات ضد انسانی دارید، یا کلا آدمی هستین که خلاف جهت آب حرکت میکنید، یا چشم دیدن زندگی مردم رو ندارید،با هر شرایطی، نه تنها خودتون بلکه این رو به بچه های زیر دستتون هم یاد بدید که مثل آدمیزاد نظر مخالفشون رو مطرح کنند! مثل آدمیزاد نظر بقیه رو هم بشنوند و در نهایت مثل آدمیزاد از منطقشون استفاده کنند برای پذیرش حرف راست!
همیشه و همه جا دوست داشتم به بی منطق هایی که در جواب حرف حق میزنن زیر میز و همه چی رو میپاشن رو زمین یه سیلی محکم بزنم که یاد بگیرند تا آخر عمرشون یا دهنشون رو باز نکنند و یا اگه باز میکنند مثل آدمیزاد بحث کنند!
از اون موقع که جواب پیامک هامو‌ "بای" میداد تا زمانی که طرف به زار و‌زندگی یه جماعت توهین میکرد دوشت داشتم توی صورتش‌نگاه کنم و بگم: واقعا متاسفم!پسته نوشت1:
آدم قوی نه اجازه میده خوشبختش کنند
و نه اجازه میده بدبختش کنند
"ـمارلون ـبراندو"

[ جمعه 7 مهر 1396 ] [ 01:19 ب.ظ ] [ پسته خانوم ] [ پسته شکسته () ]
آخرین مطالب