پسته پانصد و پانزدهماز خواب که بلند شدم حالم اوکی بود و تا ظهر خوب بودم، ناهار رو که خوردم سرگیجه و چشم درد اومد سراغم!
فکر نمی کردم انقدر بهش وابسته باشم، حالا خوبه انقدرها هم نمره اش بالا نیست. پیش دانشگاهی که بودیم سعیده بهم میگفت اولین کاری که م یکنم از خواب بلند نشده عینکم رو میزنم!
نمره چشماش چهار بود، ولی مال من که انقدر کمه و همه میگن عینک برای چیته؟ غیر طبیعی بود که در فراقش اینطوری حالم دگرگون شه. عینک جدیده که توی راه بود تا بیاد خونه، عینک قدیمیه هم توی راه بود تا بره عدسیش عوض شه، من مونده بودم و چشمایی که دو دو میزد، خب چشمام به نور حساسه، باز هم پیش دانشگاهی بودم که چشمام هر جای سفیدی رو مثل تخته و کتاب کلا نمیتونست تاب بیاره و قرص میخورم که از شدتش کم بشه، یه هفته تموم چشمام سرخ بود و میسوخت، تا عینکم آماده شه!
عینک جدیده که شب با آقای پدر وارد خونه شد، بدجور ازم دلبری کرد  چون گفته بودم برام عدسیش رو به جای طلق، شیشه بندازه! عینک قبلیه طلق بود و دمار از روزگارم در آورده بود و برای تمیز کردنش باید می شستمش! اما این یکی با یه پاف شیشه پاک کن راحت تمیز میشه و این تمیز شدنش برای من از اوجبه واجباته، چون نمی تونم ذره ایی لک رو تاب بیارم و عصبی میشم دیدم کثیف باشه!
خلاصه راحت بودن فریم و عدسیش باعث شده خصومتم با عینکم تموم بشه و الان راحت ازش استفاده کنم.
یه ذره بیشتر دقت می کنم میبینم با این یکی نمکم بیشتر میشه! هی میرم جلو آینه خودمو میبینم و یاد معلم های قدیمی می افتم!پسته نوشت1:
در نظر نقش رخ خوب تو تصویر کنم
"ـحافظ"[ پنجشنبه 4 خرداد 1396 ] [ 11:10 ب.ظ ] [ پسته خانوم ] [ پسته شکسته () ]
آخرین مطالب